Ne aramıştınız

Bir Çok Keçe İğnesi Var, Sadece Birini Alsam?

Bir Çok Keçe İğnesi Var, Sadece Birini Alsam?

Bir Çok Keçe İğnesi Var, Sadece Birini Alsam?

Sevgili keçe iğnelemeciler, keçe iğneleyenler..Olmuyor olmuyoor..!  ‘Needle felters’ tabirinin yerini Türkçe’si doldurmuyor. Bu konuda önerileriniz varsa lütfen yorumlara yazınız, zor durumdayım :)))

Şimdi şöyle sorular geliyor: Bir tip keçe iğnesi yetmez mi? Tek 1 tane keçe iğnesi ile tüm projemi tamamlayamaz mıyım? Sadece bir tanesini satın almak istiyorum, o hangisi olmalı? …vb. gibi…

Tek bir keçe iğnesi satın alma hakkım olsaydı hangisini alırdım?

Açıkcası bu soruya BUDUR diye bir yanıt ne yazık ki veremiyorum çünkü versem de doğru olmaz.
Yeni başlayansanız, keçe iğneleme tekniği ile ilk defa bir figür, bir çalışma yapacaksanız tabii ki başlangıç iğnesi 36T iğneden almanız yeterli olur ama ilerletmek, güzel sonuçlar elde etmek istiyorsanız.. Mesela tüy tüy görünmesin, iğne delikleri belli olmasın, aynı o Pinterest’te hayran kaldıklarımız gibi dursun istiyorsanız pek tabii ki bir çok keçe iğnesini tek bir projede kullanmanız gerekecektir.

Bu noktada aşağıda göreceğiniz 2 yazımızı da okumanızı tavsiye ederim.
Şu an sitede satışta olan,kullanımı yaygın olan ve tercih edilen iğneler hakkında detaylı bilgileri, hangisinin hangi aşamada, ne amaçla kullanıldığını detaylıca bulabilirsiniz.

Başlangıç için hangi iğneyi almalıyım?

 

Keçe İğneleri Hakkında Genel Bilgilendirme

Yazıda yer alan bilgilerden farklı olarak sormak istediğiniz herhangi bir soru veya yazmamız önereceğiniz bir konu var ise bana keceigneleme@gmail.com ‘dan veya İletişim Formundan ulaşabilirsiniz.

Keyifli iğnelemeler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.